ייעוץ חינם
קידום אתרים

קידום אתרים ובניית אתרים

קידום אתרים ובניית אתרים קשורים זה בזה בדבק ומומלץ לא להפרידם. זכרו - הכלל החשוב ביותר הוא: קידום אתרים איכותי מבוסס על בניית אתרים איכותית, ולא להפך.

גוגל היא חברה שבשורשיה מבוססת על פיתוחי Web. הדפדפן החדשני, הפורומים, הכלים למפתחי האתרים והמודעות החשובה לחוויית משתמש וביצועים.

כשאנו רוצים לבצע קידום אתרים, או לגרום לאתרנו לטפס בלוח התוצאות, אנחנו צריכים בראש ובראשונה להבין כי מדובר בשינוי בסיסי ביסודות האתר. אנו ממליצים לבנות אתר מלכתחילה כך שיהיה מותאם למה שגוגל אוהב לסרוק. כמובן שלא תמיד כך המצב ולרב האתרים כבר מגיעים בנויים ומוכנים.

אם כך, מה עושים? התשובה פשוטה, קידום אתרים איכותי ידרוש מאנשי המקצוע לבנות את האתר מחדש. אין זה אומר שצריך לשנות את העיצוב או הנראות, אך כן עלינו לבצע בניית אתרים מחודשת כלשהי בכדי להראות לגוגל שאנחנו שווים מקום מכובד בלוח התוצאות, וכמו כן להקל על הסריקה שלו במידת האפשר.

ועכשיו נסביר לכם איך עושים זאת, או לפחות איך אנחנו עושים זאת...


קידום אתרים

בניית אתרים

אז מה עלינו לעשות בכדי לבנות אתר שיתאים לקידום אתרים בצורה מיטבית?

1. יש לבנות אתר מהיר כך שבעת הסריקה שלו על ידי מנועי החיפוש, טעינתו תהיה טובה יותר משל המתחרים. הדבר אומר שיש להשתמש בתמונות מכווצות (Compress), הקטנת קבצי הקוד (Minify), שימוש בטעינות אסינכרוניות ועוד. ניתן למצוא מידע נוסף תחת הטיפים שלנו לקידום אתרים.

2. האתר חייב להיות נעים למשתמש. על האתר לספק מידע רלוונטי ומעניין בפורמט הנכון. יש לשים דגש על תגיות הכותרת והתיאור של האתר, כך שהמשתמש יקבל את מלוא האינפורמציה. קידום אתרים מחייב נוכחות של חוויית משתמש ייחודית, זכרו - אתר שלא נעים לבקר בו, הוא אתר שלא ימצא את מקומו בלוח התוצאות.

3. האתר צריך להתאחסן בשרת מהיר עם זמן תגובה מינימלי. לבחירת שרת האחסון ישנה משמעות רבה והשלכות רבות בנוגע לביצועי האתר עצמו, וכתוצאה מכך על קידום האתר בגוגל.

4. על האתר להכיל קישורים פנימיים, וחשוב מכך, יש להשיג קישורים רבים ואמינים אל האתר ממקורות חיצוניים. קידום אתרים מורכב בין היתר מכמות הקישורים אשר אתרים אחרים מספקים אל אתרנו (נקרא גם Page Rank). למעשה זהו אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בעולם קידום האתרים.

5. לקריאה נוספת על בניית אתרים נכונה בהקשר של קידום אתרים, אנו מזמינים אתכם לדף הטיפים שלנו לקידום אתרים.


שירותי בניית אתרים


קידום אתרים - בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים לכלל המטרות - ניהול מוצרים, חנות וירטואלית, ניהול מידע מסוגים שונים ועוד. שימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר, בדגש על חוויית משתמש יוצאת דופן, בכדי להעניק לכם קידום אתרים אמין ואתר נוח לתפעול ושימוש.

קידום אתרים - בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה

בניית דף נחיתה מרשים, אטרקטיבי ומהיר - כזה שיגרום לגולשים להישאר ולהסתקרן, ולמנועי החיפוש לקדם את אתרכם. מבוסס עיצובים חדשניים, אפקטים וטקסט שיווקי אטרקטיבי. קידום אתרים מתאים לדפי נחיתה ואתרים כלליים כאחד.

קידום אתרים - בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית

בניית אתר מרשים בגודל קטן-בינוני לייצוג העסק, מטרתו ושירותיו. אתר נעים לגלישה שיספק את כלל המידע בצורה ברורה לגולש. אנו שמים דגש על פשטות, עיצוב מודרני ומהירות טעינה, בכדי להשיג קידום אתרים מירבי ללקוח.

פרויקטים אחרונים


ייעוץ חינם

נשמח למנף את אתרכם.