ייעוץ חינם
קידום אתרים

קידום אתרים ובניית אתרים

קידום אתרים ובניית אתרים קשורים זה בזה בדבק ומומלץ לא להפרידם. זכרו - הכלל החשוב ביותר הוא: קידום אתרים איכותי מבוסס על בניית אתרים איכותית, ולא להפך.

גוגל היא חברה שבשורשיה מבוססת על פיתוחי Web. הדפדפן החדשני, הפורומים, הכלים למפתחי האתרים והמודעות החשובה לחוויית משתמש וביצועים.

כשאנו רוצים לבצע קידום אתרים, או לגרום לאתרנו לטפס בלוח התוצאות, אנחנו צריכים בראש ובראשונה להבין כי מדובר בשינוי בסיסי ביסודות האתר. אנו ממליצים לבנות אתר מלכתחילה כך שיהיה מותאם למה שגוגל אוהב לסרוק. כמובן שלא תמיד כך המצב ולרב האתרים כבר מגיעים בנויים ומוכנים.

אם כך, מה עושים? התשובה פשוטה, קידום אתרים איכותי ידרוש מאנשי המקצוע לבנות את האתר מחדש. אין זה אומר שצריך לשנות את העיצוב או הנראות, אך כן עלינו לבצע בניית אתרים מחודשת כלשהי בכדי להראות לגוגל שאנחנו שווים מקום מכובד בלוח התוצאות, וכמו כן להקל על הסריקה שלו במידת האפשר.

ועכשיו נסביר לכם איך עושים זאת, או לפחות איך אנחנו עושים זאת...


שירותי בניית אתרים


קידום אתרים - בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים לכלל המטרות - ניהול מוצרים, חנות וירטואלית, ניהול מידע מסוגים שונים ועוד. שימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר, בדגש על חוויית משתמש יוצאת דופן, בכדי להעניק לכם קידום אתרים אמין ואתר נוח לתפעול ושימוש.

קידום אתרים - בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה

בניית דף נחיתה מרשים, אטרקטיבי ומהיר - כזה שיגרום לגולשים להישאר ולהסתקרן, ולמנועי החיפוש לקדם את אתרכם. מבוסס עיצובים חדשניים, אפקטים וטקסט שיווקי אטרקטיבי. קידום אתרים מתאים לדפי נחיתה ואתרים כלליים כאחד.

קידום אתרים - בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית

בניית אתר מרשים בגודל קטן-בינוני לייצוג העסק, מטרתו ושירותיו. אתר נעים לגלישה שיספק את כלל המידע בצורה ברורה לגולש. אנו שמים דגש על פשטות, עיצוב מודרני ומהירות טעינה, בכדי להשיג קידום אתרים מירבי ללקוח.

פרויקטים אחרונים


ייעוץ חינם

נשמח למנף את אתרכם.