ייעוץ חינם
קידום אתרים

קידום אתרים - בדיקת אתר

כדי להיות ראשונים בלוח התוצאות, עלינו לבנות אתר מהיר, קל לסריקה וחשוב מכל - אחד שעומד בדרישות של גוגל. זוהי אבן היסוד של עולם קידום האתרים.

קידום אתרים כבר הוזכר בכמה וכמה מקומות באתרנו וכעת הגיע הזמן לפרט על תחום הביצועים בהקשר של קידום אתרים. לפני שתבצעו את בדיקת הביצועים עבור אתרכם, חשוב להבין מה מטרתה ומה עלינו ללמוד ממנה.

בדיקת הביצועים של גוגל משקפת לנו את בעיות הביצועים שיש באתרנו וההשפעות הישירות שלהן על קידום האתר. בדיקת הביצועים מתבצעת בשרתים של גוגל, כך שהאתר עובר טעינה מלאה, ובסופה מוצג לנו דוח על כלל הבעיות שנמצאו בסריקת הביצועים.

בעיות ביצועים וקידום אתרים לא יכולים לשבת באותה הסירה. לפני שמתחילים לקדם אתר, צריך לוודא שהוא נבנה בצורה איכותית ויסודית. בהמשך המאמר תמצאו את הדגשים שלנו שיעזרו לכם לשפר בצורה משמעותית את ביצועי אתרכם, וכתוצאה מכך - לקדמו בגוגל.

לבדיקת ציון אתרך בגוגל אונליין, אנא הזן את כתובת האתר ולחץ "בדוק".

שים לב שלציון שנקבע על ידי גוגל ישנה משמעות רבה ! עליך לשאוף למקסימום כדי להבטיח שאתרך יטפס בלוח התוצאות.
אגב, בטרם הנך בוחר חברה לקידום אתרך, בדוק שהאתר שלה קיבל ציון גבוה


קידום אתרים

נקודות לבדיקה

להלן מספר נקודות מעולם הביצועים שיאפשרו לכם להשלים את תהליך קידום האתרים בהצלחה. שימו לב שזוהי רק רשימה חלקית וכי עליכם לוודא שציונכם בבדיקת הביצועים של גוגל עולה על 90 (וכמובן שווה ל100 אם אפשר).

שיפור ביצועים ← שיפור קידום אתרים:

1. ביצוע אופטימיזציה לתמונות - עיצוב ודחיסה של תמונות בצורה נכונה, יכולים לחסוך קילובייטים רבים של נתונים, כך שקידום אתרכם יעלה משמעותית לאחר הורדה לא קטנה בכמות הקילובייטים. בין אם מדובר בתמונות רקע, אייקונים, תמונות גלריה וכדומה - עליכם להקטין כל תמונה ותמונה כדי לשפר את ביצועי האתר.

2. היעזרו בשמירת קבצים בדפדפן – מומלץ להגדיר תאריך תפוגה או גיל מרבי בכותרות ה-HTTP עבור משאבים סטטיים. מטרתכם כבעלי עסק היא לטעון את האתר ללקוחות מהר ככל הניתן. ככל שיותר משאבים יישמרו אצל הגולשים, כך רמת הביצועים ואיכות קידום האתר שלכם יעלו.

3. הימנעו מחסימת תוכן בחלק העליון של הדף - הרבה אתרים, ובמיוחד תבניות מוכנות המבוססות Wordpress וג'ומלה, נוטים לטעון משאבים רבים כגון JS וCSS בראש העמוד ולהאט בצורה משמעותית את טעינת העמוד. כתוצאה מכך נפגעת חוויית המשתמש, נוצרת השהייה לא נעימה וקידום האתר נפגע.

4. הקטינו את גדלי הקבצים שלכם ככל הניתן - קבצי טקסט לרב ניתנים לצמצום, דבר המשפר משמעותית את כמות הקילובייטים שיורדת מהשרת ללקוח. זכרו שקידום אתרים מתבסס על פרמטרים רבים, אך כמות הקילובייטים הכוללת צריכה להיות קטנה ככל הניתן כיוון שהיא תאפשר ללקוחות שלכם להנות ולאתר של להתקדם בגוגל.

5. הנכם מוזמנים להתרשם מטיפים נוספים בנושא ביצועים


ייעוץ חינם

נשמח למנף את אתרכם.