ייעוץ חינם
קידום אתרים

קידום אתרים - מיקומי לקוחותינו

אנו מבינים כי לקוח שאינו ממוקם בראש לוח תוצאות החיפוש, לעולם לא יהיה מרוצה. לכן מטרתנו היא למנף את העסק שלך לראש רשימת התוצאות עבור הביטויים הרלוונטיים, תוך שמירה על אמינות האתר מול גוגל. ובקיצור - לדאוג שהלקוח יהיה במקום טוב.

קידום אתרים הוא עולם ומלואו, דבר שלא ניתן להגדירו בכמה מילים. חלק עיקרי בעולם הקידום הוא בניית אתר איכותי, כתיבת טקסט עשיר ופרסום העסק בצורה נכונה ברחבי האינטרנט.

קידום אתר הוא דבר שתלוי בשני גורמים: אחד - המקדם, אשר דואג לפיתוח אתר, לקידום האורגני ולכך שכלל המרכיבים השונים יהוו מקשה אחת הראויה להתמקם בראש לוח התוצאות. הגורם השני הוא לא אחר מאשר גוגל. גוגל היא חברה שמשנה את אלגוריתם הדירוג שלה והניקוד שלה, ועל כן לעיתים קיימים שינויים במיקומי הלקוחות. כפי שמשתמע מכך, עלינו מוטלת האחריות להתאמת האתר לשינויים בכדי שדירוג האתר לא יפגע.

כל עוסק אמין בקידום אתרים אינו יכול להתחייב לעולם למיקום מסוים בלוח התוצאות. כמו כך גם אנחנו. עם זאת, אנו מבטיחים ללקוחותינו שבמידה והמיקום אינו מספיק גבוה, התשלום שהם ישלמו עבור השירות יהיה נמוך בהתאם. המטרה שלנו כמובן היא לשמור על מיקום גבוה ותשלום מלא.

עד היום, למרות השינויים השונים שפקדו את עולם קידום האתרים, לקוחותינו נותרו בראש לוח התוצאות ועל כן אנו בטוחים שביכולתנו למנף כל עסק ועסק.

הנכם מוזמנים להתרשם ממיקומי לקוחותינו במנוע החיפוש של גוגל, כתוצאה מתהליך קידום אתרים אורגני אשר מומחינו מבצעים.


ייעוץ חינם

נשמח למנף את אתרכם.