ייעוץ חינם
קידום אתרים

קידום אתרים - קידום אורגני

קידום אתרים אורגני, הידוע גם בשם "קידום אתרים", הוא תהליך שמאפשר לאתר מסוים לעלות למקומות גבוהים בלוח תוצאות החיפוש.

בישראל, מנוע החיפוש של גוגל הוא הפופולארי ביותר ולכן קידום אתרים אורגני בגוגל משפר בצורה משמעותית את רווחיות העסקים המקודמים.

החלק האורגני הוא החלק שאינו צבוע בצבעים בולטים (כמו התוצאות הממומנות בראש העמוד ובצידו הימני) והוא נגזר אך ורק מהפרמטרים השונים (והרבים) שגוגל מגדירה לעצמה. הפרמטרים הללו משתנים, אך ככלל, הם דורשים מאתרכם להיות מזמין, נוח, מהיר וכזה שירוויח את מקומו בלוח התוצאות.

בכדי להפוך אתר למזמין, לאתר שכדאי לגולשים להיכנס ולקבל ערך מוסף, נדרש לבצע קידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן להבדיל, שם דגש על העלאת המודעות ורמת החשיפה של העסק ברחבי האינטרנט, ומתמקמד באוכלוסיה מסוימת על מנת להשיג מינוף זמני.


קידום אתרים

תהליך הקידום האורגני

קצת על הקשר בין תהליך הקידום האורגני לתהליך הקידום הממומן, וכיצד ניתן לשלבם.

קידום אתרים אורגני הוא תהליך מתמשך, תהליך שהאתר עובר לאורך זמן, כל הזמן. אורך התהליך נמשך מספר חודשים וזאת על מנת לאפשר לגוגל להבין כי מדובר באתר שעובר שינוי, אתר מזמין, אתר שיתפוס את מקומו בסופו של דבר למעלה בלוח התוצאות.

בדרך כלל נהוג לשלב תהליך של קידום אורגני וקידום ממומן יחדיו. שני התהליכים משפרים את איכות האתר בעזרת העלאת המודעות ויצירת חשיפה רחבה, ובמקביל שיפור האתר עצמו בכדי ליצור ערך מוסף ללקוח. לפני שניגשים לבצע קידום ממומן, מומלץ להיעזר בטכניקות מסוימות שתאפשרנה לכם להשיג את החשיפה הרצויה עבור שוק היעד הרצוי.

ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על הקידום האורגני, פרמטרים אשר גוגל לוקח בחשבון ומדרג כל אחד מהם בצורה שונה עד לכדי מכלול. אחד הפרמטרים החשובים הוא מידת הפופולריות של האתר ברחבי הרשת – Off site. הקישורים השונים שמפנים אל אתרכם אומרים עליו לרב את האמת. ההיגיון שעומד מאחורי הדבר הוא שמומלץ להשיג קישורים לאתרכם מאתרים שונים אך שיהיו אמינים, איכותיים והכי חשוב – קשורים לעיסוקכם במידה מסוימת.

תוכלו למצוא הסברים נוספים על קישורים והעלאת דירוג אתר בטיפים שלנו.

אז לסיכום קידום אתרים אורגני הוא קידום האתרים האמיתי. תהליך זה מתחיל בבחינת הבעיות הקיימות באתר ברמת המבנה התוכנתי שלו, ממשיך בעבודה על טקסט עשיר וחוויית משתמש ייחודית ומסתיים בביסוס האתר ברחבי האינטרנט מול האתרים השונים, בדגש על אתרים אמינים וקישורים רלוונטיים.

אנו שמים את הדגש המירבי שלנו על הדבר האמיתי והחשוב ביותר – הקידום האורגני. לאף חברה ואף אדם אין קשר ישיר לגוגל, אף אחד אינו חבר של גוגל או בעל גישה כלשהי לתוצאות החיפוש של החברה. לכן, מטרתנו כעסק היא להכיר את גוגל ולהבין כיצד חברה זו פועלת. אנו שמים את מירב המאמצים שלנו על שיפור האתר, תכניו ורשת קישוריו. אנו פשוט הופכים את האתרים של לקוחותינו למזמינים ומהנים לשימוש.


:יעניין אותך גםייעוץ חינם

נשמח לקדם את אתרכם.