ייעוץ חינם
קידום אתרים

בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט או פיתוח אתר, הוא תחום רחב שבדרך כלל מכיל בתוכו מספר תחומים שונים כגון: בניית אתרי תוכן, בניית חנות וירטואלית, בניית אתרי תדמית, פורומים מקצועיים ועוד.

אנו מפרידים את בניית דפי הנחיתה ואתרי התדמית לקטגוריות שונות, עקב המטרה הברורה שלהם והצורך הספציפי שיש ללקוחות השונים באתרים אלו.

בניית אתר אינטרנט היא פעולה הכרחית שכל בעל עסק צריך בכדי לשווק את עיסוקו בצורה הבסיסית ביותר. כיום כמעט לכל עסק ישנו אתר שמאפיין אותו, מייצג אותו וכמובן - הולך לפניו. כמובן שבניית אתרים וקידום אתרים לרב הולכים יד ביד, בכל הקשור לבניית אתר לעסק ושיווקו ברחבי האינטרנט, במטרה למשוך גולשים רבים ככל הניתן.

מכיוון שבפועל בניית אתרים וקידום אתרים הם אינם מקצועות שבהכרח דורשים ידע פורמלי, והיות וקיים מגוון רחב של טכנולוגיות שונות לבניית אתרים אשר חלקן חופשיות ונגישות, הרי שאין כל הכרח לרקע אקדמי לעיסוק בבניית אתרים או קידום אתרים, וגם אין כל תואר ספציפי או לימודי תעודה ספציפיים לתחומים הללו.

עם זאת, חשוב להבין שבניית אתרים יכולה להוות מכשול במידה ומתבצעת בצורה שגויה. למשל: בעל עסק שמפרסם אתר שבנוי רע, אתר שאינו מושך ואינו מתאר היטב את מוצריו ושירותיו, עלול לפגוע בתדמית העסק ועלול להרחיק לקוחות שאולי היו רוכשים את שירותיו ומוצריו אלמלא היה משיק אתר אינטרנט.


קידום אתרים

מה אנחנו מציעים

להלן מספר שירותים שאנו מספקים, כחלק מתהליך של בניית אתרים וקידום אתרים במנועי חיפוש:

✔ ניהול מוצרים – אתר תוכן שמנהל מוצרים או שירותים, המכיל קטלוג ופרטים על כל מוצר ומוצר. כמו כן ניתן להציג דפים, מחירים, לנהל את כלל המידע והתמונות בצורה פשוטה.

✔ חנות וירטואלית – אתר המוכר מוצרים מסוימים, ומאפשר לגולש לשלם באמצעות כרטיס אשראי או Paypal בעבור עגלת הקניות שצבר. חנות וירטואלית הפכה למאד פופולארית וחנויות רבות נוטות לאפשר ללקוחות השונים לרכוש אונליין מוצרים רבים. כמו כן, ניתן לבצע הזמנה בנפרד ותשלום בטלפון בנפרד.

✔ אתרי תוכן – אתרים המכילים בלוגים, פורומים, פוסטים ומידע שבעל העסק מעוניין לשקף ללקוחות. לבעל האתר ישנה מערכת לניהול תוכן אשר מסייעת לו לנהל את כלל המידע שבאתר וכמו כן באמצעות תוכן איכותי, משפרת את תחום קידום האתרים של העסק.

✔ פורטלים – אתרים שמציגים מידע פרסומי כגון לקוחות או בעלי עסקים. פורטלים אמורים להוות מוקד פרסומי לגולשים ולגבות תשלום בעבור מפרסמים שונים. בעל פורטל חייב להשקיע בקידום אתרים כדי למשוך גולשים רבים, ולכן אנו שמים את הדגש על מבנה ידידותי למנועי החיפוש.

✔ אתרי תדמית - מידע נוסף ניתן לקבל בעמוד אתרי התדמית שלנו.

✔ דפי נחיתה - מידע נוסף ניתן לקבל בעמוד דפי הנחיתה שלנו.

כלל האתרים נבנים ועוברים תהליך של קידום אתרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, אשר שמות דגש על ביצועים מרביים, חוויית משתמש ואטרקטיביות. מטרת בניית האתר וקידומו במנועי החיפוש היא למשוך לקוחות חדשים, למנף את העסק שלכם ולאפשר לכם פשוט להצליח יותר.

כמו כן, מערכות הניהול השונות שאנו מספקים תומכות בכתיבת תוכן ובניהול קבצי מקור ידידותיים למנועי החיפוש, בכדי לשפר את תהליך קידום האתר ולמנוע עומס עקב ריבוי עמודים ותכנים.

אנו מתמחים בבניית אתרים מבוססת Joomla, Shopify ,Wordpress ו-Drupal וכמו כן בפלטפורמות נוספות, הנבחרות על פי צורכי הלקוח. אנו מתאימים את הטכנולוגיה לצורך הספציפי, ללא תלות בתבנית או טכנולוגיה מסוימת.


ייעוץ חינם

נשמח לעמוד לרשותכם.